yebunu.com
ENYakınımda bul

Napolitan Pizza (Orta)

Şehrimde en iyisini bul →
22 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 400₺
Özet
Napolitan Pizza (Orta), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 22 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 400₺. En uygun şehir Muğla (~330₺), en pahalı İstanbul (~423₺).
Paylaş

Şehre göre fiyat endeksi

Türkiye medyanı 400₺.

İstanbul423₺
Muğla330₺

Türkiye'de en beğenilen Napolitan Pizza (Orta) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1En Trendy Pizzaemirbeyazit, Muğla 4.2%8

En iyi Napolitan Pizza (Orta) nerede?

İlçendeki en iyi Napolitan Pizza (Orta) adreslerini karşılaştır.

Muğla · Bodrum4 restoranİstanbul · Avcılar2 restoranMuğla · Menteşe2 restoranMersin · Yenişehir1 restoranAydın · İncirliova1 restoranKırklareli · Lüleburgaz1 restoranKonya · Meram1 restoranBalıkesir · Bandırma1 restoranAntalya · Kumluca1 restoranİstanbul · Silivri1 restoranAntalya · Alanya1 restoranİstanbul · Zeytinburnu1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Napolitan Pizza (Orta) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~400₺. En uygun şehir Muğla (~330₺), en pahalı İstanbul (~423₺).

Türkiye'de en iyi Napolitan Pizza (Orta) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde En Trendy Pizza (Muğla) öne çıkıyor.

Napolitan Pizza (Orta) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler