yebunu.com
ENYakınımda bul

Mono Pasta

Şehrimde en iyisini bul →
568 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 290₺
Özet
Mono Pasta, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 568 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 290₺. En uygun şehir Düzce (~180₺), en pahalı Tekirdağ (~350₺).
Paylaş

Fiyat trendi

Son 2 ayda −%18 indirim gözlendi.

Haziran355₺
Temmuz290₺−%18
Aylık ulusal medyan — restoran başına en ucuz eşleşen porsiyon (son ay 463 restoran örneklemi).
Tüm yemeklerde zam takibi →

Şehre göre fiyat endeksi

Türkiye medyanı 290₺.

İstanbul320₺
Adana210₺
İzmir260₺
Ankara283₺
Antalya300₺
Tekirdağ350₺
Kocaeli345₺
Bursa306₺
Mersin300₺
Kayseri300₺

Türkiye'de en beğenilen Mono Pasta adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Rüya Fırınbelediye evleri, Adana 4.7%822Beylerbeyi Profiterolkayabasi, İstanbul 4.6%383Fırın Adanakisla, Adana 4.6%554Ogi Moji Sushi & Noodle, Ümraniyemehmet akif, İstanbul 4.6%925Coffee Freddoyavuzselim, Ankara 4.6%906Lu Gelato Modacaferaga, İstanbul 4.6%907Yummy Cupatakent, İstanbul 4.5%568Tat Dondurma Pastanesikentkoop, Ankara 4.5%589Tatlı Dedektifiİstanbul 4.5%9210Yummy Cupmerkez, İstanbul 4.5%61

En iyi Mono Pasta nerede?

İlçendeki en iyi Mono Pasta adreslerini karşılaştır.

Adana · Çukurova33 restoranAdana · Seyhan29 restoranİstanbul · Kadıköy22 restoranİstanbul · Esenyurt22 restoranİstanbul · Küçükçekmece20 restoranİstanbul · Beylikdüzü15 restoranAnkara · Yenimahalle13 restoranİstanbul · Zeytinburnu12 restoranİstanbul · Başakşehir10 restoranİstanbul · Şişli10 restoranAnkara · Çankaya10 restoranİstanbul · Pendik10 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Mono Pasta kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~290₺. En uygun şehir Düzce (~180₺), en pahalı Tekirdağ (~350₺).

Türkiye'de en iyi Mono Pasta nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Rüya Fırın (Adana) öne çıkıyor.

Mono Pasta fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler