yebunu.com
ENYakınımda bul

Mısır Salatası

Şehrimde en iyisini bul →
18 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 200₺
Özet
Mısır Salatası, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 18 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 200₺. En uygun şehir İstanbul (~188₺), en pahalı Antalya (~200₺).
Paylaş

Şehre göre fiyat endeksi

Türkiye medyanı 200₺.

İstanbul188₺
Antalya200₺

Türkiye'de en beğenilen Mısır Salatası adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Paninoteca Chickenmillet, Bursa 4.5%79

En iyi Mısır Salatası nerede?

İlçendeki en iyi Mısır Salatası adreslerini karşılaştır.

Antalya · Muratpaşa3 restoranTrabzon · Ortahisar2 restoranBursa · Yıldırım2 restoranİstanbul · Başakşehir2 restoranTekirdağ · Süleymanpaşa2 restoranİstanbul · Ümraniye2 restoranİstanbul · Fatih1 restoranİzmir · Karşıyaka1 restoranİstanbul · Şişli1 restoranİstanbul · Beyoğlu1 restoranİstanbul · Ataşehir1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Mısır Salatası kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~200₺. En uygun şehir İstanbul (~188₺), en pahalı Antalya (~200₺).

Türkiye'de en iyi Mısır Salatası nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Paninoteca Chicken (Bursa) öne çıkıyor.

Mısır Salatası fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler