yebunu.com
ENYakınımda bul

Meyveli Tartolet (250 gr.)

Şehrimde en iyisini bul →
42 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 299₺
Özet
Meyveli Tartolet (250 gr.), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 42 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 299₺. En uygun şehir İstanbul (~297₺), en pahalı Ankara (~323₺).
Paylaş

Şehre göre fiyat endeksi

Türkiye medyanı 299₺.

İstanbul297₺
Ankara323₺

Türkiye'de en beğenilen Meyveli Tartolet (250 gr.) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Balkaya Pastanesikustepe, İstanbul 4.6%572Balkaya Pastanesigulbahar, İstanbul 4.5%1003Kahvealtı Kafeyayla, İstanbul 4.4%434İstanbul Börek & Pideorucreis, İstanbul 4.4%05Sirkeci Baba Cadde Pastanesiyahya kahya, İstanbul 4.4%276Uğur Pasta & Cafegunestepe, İstanbul 4.3%297Özdemircioğlu Unlu Mamulleriataturk, İstanbul 4.2%568Saatli Fırınbostanci, İstanbul 4.2%649Safir Pasta Cafesemsipasa, İstanbul 4.2%3310Arasan Fırın Cafeemek, İzmir 4.1%33

En iyi Meyveli Tartolet (250 gr.) nerede?

İlçendeki en iyi Meyveli Tartolet (250 gr.) adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Kağıthane8 restoranİstanbul · Kadıköy5 restoranAnkara · Yenimahalle3 restoranİstanbul · Ataşehir3 restoranİstanbul · Beyoğlu3 restoranİstanbul · Pendik2 restoranİstanbul · Bağcılar2 restoranİstanbul · Gaziosmanpaşa2 restoranİzmir · Karşıyaka1 restoranAnkara · Keçiören1 restoranMuğla · Milas1 restoranİstanbul · Eyüpsultan1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Meyveli Tartolet (250 gr.) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~299₺. En uygun şehir İstanbul (~297₺), en pahalı Ankara (~323₺).

Türkiye'de en iyi Meyveli Tartolet (250 gr.) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Balkaya Pastanesi (İstanbul) öne çıkıyor.

Meyveli Tartolet (250 gr.) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler