yebunu.com
ENYakınımda bul

Mega Durum Menu 250 Gr

Şehrimde en iyisini bul →
3 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 365₺
Özet
Mega Durum Menu 250 Gr, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 3 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 365₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Mega Durum Menu 250 Gr adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Sosyete Tavuk Dönercisifevzi cakmak, İzmir 4.4%86

En iyi Mega Durum Menu 250 Gr nerede?

İlçendeki en iyi Mega Durum Menu 250 Gr adreslerini karşılaştır.

Ankara · Sincan1 restoranİzmir · Balçova1 restoranAnkara · Etimesgut1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Mega Durum Menu 250 Gr kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~365₺.

Türkiye'de en iyi Mega Durum Menu 250 Gr nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Sosyete Tavuk Dönercisi (İzmir) öne çıkıyor.

Mega Durum Menu 250 Gr fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler