yebunu.com
ENYakınımda bul

Maxi XL Mega Sandviç Menü

Şehrimde en iyisini bul →
2 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 310₺
Özet
Maxi XL Mega Sandviç Menü, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 2 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 310₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Maxi XL Mega Sandviç Menü adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Mega Fastfoodadalet, İzmir 3.7%20

En iyi Maxi XL Mega Sandviç Menü nerede?

İlçendeki en iyi Maxi XL Mega Sandviç Menü adreslerini karşılaştır.

İzmir · Bayraklı2 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Maxi XL Mega Sandviç Menü kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~310₺.

Türkiye'de en iyi Maxi XL Mega Sandviç Menü nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Mega Fastfood (İzmir) öne çıkıyor.

Maxi XL Mega Sandviç Menü fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler