yebunu.com
ENYakınımda bul

Maraş Sade Dondurma

Şehrimde en iyisini bul →
136 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 250₺
Özet
Maraş Sade Dondurma, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 136 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 250₺. En uygun şehir Ankara (~85₺), en pahalı İzmir (~399₺).
Paylaş

Fiyat trendi

Son 2 ayda +%28 zam gözlendi.

Haziran215₺
Temmuz275₺+%28
Aylık ulusal medyan — restoran başına en ucuz eşleşen porsiyon (son ay 84 restoran örneklemi).
Tüm yemeklerde zam takibi →

Şehre göre fiyat endeksi

Türkiye medyanı 250₺.

İstanbul373₺
İzmir399₺
Ankara85₺
Antalya205₺
Bursa170₺
Denizli300₺
Manisa220₺
Aydın220₺

Türkiye'de en beğenilen Maraş Sade Dondurma adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Zarifzade Baklavaİstanbul 4.5%902Hertat Anteplioğlu Baklavakanarya, İstanbul 4.4%623Bakdo Baklava & Dondurmaragip bey, Manisa 4.2%144Hertat Anteplioğlu Baklava15 temmuz, İstanbul 4.2%435Hatay Tatlıcısı İkizleraksaray, İstanbul 4.1%506Dervişoğlu Baklavalarımerkez, İstanbul 4.1%507Özata Baklava Merkez Fabrika Satış Şubebarbaros hayrettin pasa, İstanbul 4.1%258Gaziantepli Fıstıkçıoğlu Baklavalarıkocasinan merkez, İstanbul 4.0%679Halk Baklavayildirim, İstanbul 4.0%6010Özikizler Künefeacibadem, İstanbul 4.0%17

En iyi Maraş Sade Dondurma nerede?

İlçendeki en iyi Maraş Sade Dondurma adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Zeytinburnu9 restoranİstanbul · Esenyurt6 restoranİstanbul · Üsküdar5 restoranAntalya · Alanya5 restoranİstanbul · Küçükçekmece5 restoranİstanbul · Maltepe4 restoranİstanbul · Güngören4 restoranAnkara · Mamak4 restoranBursa · Osmangazi4 restoranİzmir · Bayraklı4 restoranİstanbul · Tuzla3 restoranİstanbul · Başakşehir3 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Maraş Sade Dondurma kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~250₺. En uygun şehir Ankara (~85₺), en pahalı İzmir (~399₺).

Türkiye'de en iyi Maraş Sade Dondurma nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Zarifzade Baklava (İstanbul) öne çıkıyor.

Maraş Sade Dondurma fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler