yebunu.com
ENYakınımda bul

Mantarlı Kaşarlı Bükme

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı
Özet
Mantarlı Kaşarlı Bükme, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Mantarlı Kaşarlı Bükme adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Yöresel Gözleme & BükmeAntalya 4.5%100

En iyi Mantarlı Kaşarlı Bükme nerede?

İlçendeki en iyi Mantarlı Kaşarlı Bükme adreslerini karşılaştır.

Antalya · Konyaaltı1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Türkiye'de en iyi Mantarlı Kaşarlı Bükme nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Yöresel Gözleme & Bükme (Antalya) öne çıkıyor.

Mantarlı Kaşarlı Bükme fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler