yebunu.com
ENYakınımda bul

Manisa Kebabı (GLUTENSİZ)

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 630₺
Özet
Manisa Kebabı (GLUTENSİZ), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 630₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Manisa Kebabı (GLUTENSİZ) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Kebaptar Meşhur Manisa Kebapçısıİzmir 4.1%83

En iyi Manisa Kebabı (GLUTENSİZ) nerede?

İlçendeki en iyi Manisa Kebabı (GLUTENSİZ) adreslerini karşılaştır.

İzmir · Bayraklı1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Manisa Kebabı (GLUTENSİZ) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~630₺.

Türkiye'de en iyi Manisa Kebabı (GLUTENSİZ) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Kebaptar Meşhur Manisa Kebapçısı (İzmir) öne çıkıyor.

Manisa Kebabı (GLUTENSİZ) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler