yebunu.com
ENYakınımda bul

Maguro Maki

Şehrimde en iyisini bul →
137 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 468₺
Özet
Maguro Maki, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 137 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 468₺. En uygun şehir Muğla (~421₺), en pahalı İzmir (~660₺).
Paylaş

Fiyat trendi

Son 2 ayda −%6 indirim gözlendi.

Haziran497₺
Temmuz468₺−%6
Aylık ulusal medyan — restoran başına en ucuz eşleşen porsiyon (son ay 126 restoran örneklemi).
Tüm yemeklerde zam takibi →

Şehre göre fiyat endeksi

Türkiye medyanı 468₺.

İstanbul468₺
İzmir660₺
Antalya437₺
Kocaeli518₺
Muğla421₺

Türkiye'de en beğenilen Maguro Maki adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Sushi-Gkavakpinar, İstanbul 4.5%752SushiMu Chinese Foodmerdivenkoy, İstanbul 4.5%713Sushi-cimİstanbul 4.4%1004Konohaacibadem, İstanbul 3.9%40

En iyi Maguro Maki nerede?

İlçendeki en iyi Maguro Maki adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Kadıköy15 restoranİstanbul · Üsküdar15 restoranİzmir · Konak14 restoranİstanbul · Şişli8 restoranİzmir · Karşıyaka7 restoranİstanbul · Esenyurt6 restoranİstanbul · Ümraniye5 restoranİzmir · Narlıdere5 restoranİstanbul · Beşiktaş4 restoranKocaeli · Gebze4 restoranMuğla · Bodrum4 restoranAntalya · Muratpaşa3 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Maguro Maki kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~468₺. En uygun şehir Muğla (~421₺), en pahalı İzmir (~660₺).

Türkiye'de en iyi Maguro Maki nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Sushi-G (İstanbul) öne çıkıyor.

Maguro Maki fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler