yebunu.com
ENYakınımda bul

Kuşbaşı Yumurtalı

Şehrimde en iyisini bul →
172 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 380₺
Özet
Kuşbaşı Yumurtalı, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 172 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 380₺. En uygun şehir Denizli (~270₺), en pahalı İstanbul (~430₺).
Paylaş

Fiyat trendi

Son 2 ayda −%5 indirim gözlendi.

Haziran398₺
Temmuz380₺−%5
Aylık ulusal medyan — restoran başına en ucuz eşleşen porsiyon (son ay 146 restoran örneklemi).
Tüm yemeklerde zam takibi →

Şehre göre fiyat endeksi

Türkiye medyanı 380₺.

İstanbul430₺
İzmir380₺
Antalya320₺
Aydın375₺
Ankara400₺
Muğla410₺
Manisa310₺
Bursa305₺
Denizli270₺

Türkiye'de en beğenilen Kuşbaşı Yumurtalı adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Meşhur Sarıyer Börekçisi Pide Pizzahurriyet, İstanbul 4.1%552Şahap Akagün Lahmacun & Pidecevizlik, İstanbul 3.9%03Mutlu Usta Çıtır Mangal Pide Lahmacuncumhuriyet, Kocaeli 3.0%0

En iyi Kuşbaşı Yumurtalı nerede?

İlçendeki en iyi Kuşbaşı Yumurtalı adreslerini karşılaştır.

Antalya · Muratpaşa15 restoranAntalya · Kepez9 restoranAydın · Kuşadası6 restoranİzmir · Selçuk6 restoranİzmir · Bornova5 restoranMuğla · Fethiye5 restoranİzmir · Karşıyaka4 restoranİstanbul · Bakırköy4 restoranİstanbul · Kartal4 restoranİstanbul · Fatih4 restoranAnkara · Yenimahalle3 restoranİzmir · Bayraklı3 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Kuşbaşı Yumurtalı kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~380₺. En uygun şehir Denizli (~270₺), en pahalı İstanbul (~430₺).

Türkiye'de en iyi Kuşbaşı Yumurtalı nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Meşhur Sarıyer Börekçisi Pide Pizza (İstanbul) öne çıkıyor.

Kuşbaşı Yumurtalı fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler