Kuru Pasta Karışık (500 gr)
Şehrimde en iyisini bul →107 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 335₺
Özet
Kuru Pasta Karışık (500 gr), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 107 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 335₺. En uygun şehir İstanbul (~255₺), en pahalı Ankara (~513₺).
Paylaş
Şehre göre fiyat endeksi
Türkiye medyanı 335₺.
Türkiye'de en beğenilen Kuru Pasta Karışık (500 gr) adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
1Sevinç Pastanesidogus, Ankara★ 4.3%222Anaga Fırın Cafe, Beylikdüzüadnan kahveci, İstanbul★ 4.3%503Tatlıbakgunestepe, İstanbul★ 4.3%574Hacı İsmailoğluataturk, Ankara★ 4.3%315Tatlıbakveliefendi, İstanbul★ 4.2%06Tatlıbakbarbaros hayrettinpasa, İstanbul★ 4.1%337Anadolu Simit Pasta Cafeakdere, Ankara★ 4.1%758Safir Pasta Cafesemsipasa, İstanbul★ 4.0%339Tatlıbakyavuz selim, İstanbul★ 4.0%6010Tatlıbakinonu, İstanbul★ 3.9%17
En iyi Kuru Pasta Karışık (500 gr) nerede?
İlçendeki en iyi Kuru Pasta Karışık (500 gr) adreslerini karşılaştır.
İstanbul · Bağcılar8 restoranİstanbul · Küçükçekmece6 restoranİstanbul · Bahçelievler5 restoranİzmir · Buca4 restoranİstanbul · Esenyurt4 restoranİstanbul · Gaziosmanpaşa4 restoranAnkara · Altındağ3 restoranAnkara · Çankaya3 restoranSamsun · İlkadım3 restoranİstanbul · Çekmeköy3 restoranİstanbul · Büyükçekmece3 restoranİstanbul · Kartal3 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Kuru Pasta Karışık (500 gr) kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~335₺. En uygun şehir İstanbul (~255₺), en pahalı Ankara (~513₺).
Türkiye'de en iyi Kuru Pasta Karışık (500 gr) nerede?+
Kuru Pasta Karışık (500 gr) fiyatları nereden geliyor?+