yebunu.com
ENYakınımda bul

Kral Midye

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 400₺
Özet
Kral Midye, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 400₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Kral Midye adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Kral Çiğköfteveysel karani, İstanbul 4.5%43

En iyi Kral Midye nerede?

İlçendeki en iyi Kral Midye adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Sultanbeyli1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Kral Midye kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~400₺.

Türkiye'de en iyi Kral Midye nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Kral Çiğköfte (İstanbul) öne çıkıyor.

Kral Midye fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler