yebunu.com
ENYakınımda bul

Kowa Waffle

Şehrimde en iyisini bul →
10 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 425₺
Özet
Kowa Waffle, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 10 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 425₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Kowa Waffle adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Mow Waffle & Tatlıİstanbul 4.8%1002Tatlı Adasıcamikebir, Aydın 4.3%60

En iyi Kowa Waffle nerede?

İlçendeki en iyi Kowa Waffle adreslerini karşılaştır.

Gaziantep · Şahinbey2 restoranKayseri · Melikgazi2 restoranAydın · Kuşadası1 restoranBalıkesir · Edremit1 restoranİstanbul · Sultangazi1 restoranTekirdağ · Çorlu1 restoranİstanbul · Gaziosmanpaşa1 restoranKocaeli · Çayırova1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Kowa Waffle kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~425₺.

Türkiye'de en iyi Kowa Waffle nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Mow Waffle & Tatlı (İstanbul) öne çıkıyor.

Kowa Waffle fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler