yebunu.com
ENYakınımda bul

Kori Makarnalı Sandık Döner

Şehrimde en iyisini bul →
3 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 350₺
Özet
Kori Makarnalı Sandık Döner, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 3 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 350₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Kori Makarnalı Sandık Döner adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Nazar Dönerbuyukkirim, Adana 4.6%62

En iyi Kori Makarnalı Sandık Döner nerede?

İlçendeki en iyi Kori Makarnalı Sandık Döner adreslerini karşılaştır.

Adana · Ceyhan3 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Kori Makarnalı Sandık Döner kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~350₺.

Türkiye'de en iyi Kori Makarnalı Sandık Döner nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Nazar Döner (Adana) öne çıkıyor.

Kori Makarnalı Sandık Döner fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler