Kol Böreği Kıymalı (Porsiyon)
Şehrimde en iyisini bul →19 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 220₺
Özet
Kol Böreği Kıymalı (Porsiyon), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 19 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 220₺. En uygun şehir İstanbul (~180₺), en pahalı Antalya (~254₺).
Paylaş
Şehre göre fiyat endeksi
Türkiye medyanı 220₺.
Türkiye'de en beğenilen Kol Böreği Kıymalı (Porsiyon) adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
1Eski Sarıyer Börekçisiortabayir, İstanbul★ 4.5%862Asrın Börekkazim karabekir, İstanbul★ 4.4%413Leziz Börek Pidemimar sinan, İstanbul★ 4.2%704Beyoğlu Börek Salonuucgen, Antalya★ 4.1%545Burcu börekhicret, İstanbul★ 3.8%536Avşar Simityenigun, Antalya★ 3.6%327Nur Pastanesi, Kepezulus, Antalya★ 3.4%20
En iyi Kol Böreği Kıymalı (Porsiyon) nerede?
İlçendeki en iyi Kol Böreği Kıymalı (Porsiyon) adreslerini karşılaştır.
Antalya · Kepez3 restoranAntalya · Muratpaşa2 restoranAnkara · Çankaya1 restoranBursa · Yıldırım1 restoranSamsun · Terme1 restoranAntalya · Konyaaltı1 restoranİstanbul · Ataşehir1 restoranİstanbul · Kağıthane1 restoranİstanbul · Küçükçekmece1 restoranİstanbul · Gaziosmanpaşa1 restoranİstanbul · Sultanbeyli1 restoranİstanbul · Kadıköy1 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Kol Böreği Kıymalı (Porsiyon) kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~220₺. En uygun şehir İstanbul (~180₺), en pahalı Antalya (~254₺).
Türkiye'de en iyi Kol Böreği Kıymalı (Porsiyon) nerede?+
Kol Böreği Kıymalı (Porsiyon) fiyatları nereden geliyor?+