Köfte Piyaz Bowl
Şehrimde en iyisini bul →10 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 670₺
Özet
Köfte Piyaz Bowl, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 10 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 670₺.
Paylaş
Türkiye'de en beğenilen Köfte Piyaz Bowl adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
1Hungry Ghost Bowl Saladambarli, İstanbul★ 4.3%392Gina Bowlruzgarlibahce, İstanbul★ 4.0%503Gina Bowlergenekon, İstanbul★ 3.8%414Gina Bowlİstanbul★ 3.8%465Gina Bowlcaddebostan, İstanbul★ 3.6%40
En iyi Köfte Piyaz Bowl nerede?
İlçendeki en iyi Köfte Piyaz Bowl adreslerini karşılaştır.
İstanbul · Avcılar2 restoranİstanbul · Büyükçekmece1 restoranİstanbul · Sarıyer1 restoranİstanbul · Başakşehir1 restoranİstanbul · Şişli1 restoranİstanbul · Beşiktaş1 restoranİstanbul · Kadıköy1 restoranİstanbul · Beykoz1 restoranİstanbul · Kartal1 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Köfte Piyaz Bowl kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~670₺.
Türkiye'de en iyi Köfte Piyaz Bowl nerede?+
Köfte Piyaz Bowl fiyatları nereden geliyor?+