Köfte İzgara (500 gr.)
Şehrimde en iyisini bul →6 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 935₺
Özet
Köfte İzgara (500 gr.), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 6 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 935₺.
Paylaş
Türkiye'de en beğenilen Köfte İzgara (500 gr.) adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
1Tombiş Cheff Dursun'un Yeriistasyon, Ankara★ 4.4%462Mangalcım Görece Füsun Şenözlülergorece cumhuriyet, İzmir★ 4.4%55
En iyi Köfte İzgara (500 gr.) nerede?
İlçendeki en iyi Köfte İzgara (500 gr.) adreslerini karşılaştır.
İzmir · Gaziemir1 restoranAnkara · Yenimahalle1 restoranTrabzon · Ortahisar1 restoranSinop · Merkez1 restoranİstanbul · Maltepe1 restoranSamsun · İlkadım1 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Köfte İzgara (500 gr.) kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~935₺.
Türkiye'de en iyi Köfte İzgara (500 gr.) nerede?+
Köfte İzgara (500 gr.) fiyatları nereden geliyor?+