yebunu.com
ENYakınımda bul

Klasik Tavuk Döner Dürüm 90 gr.

Şehrimde en iyisini bul →
6 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 190₺
Özet
Klasik Tavuk Döner Dürüm 90 gr., Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 6 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 190₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Klasik Tavuk Döner Dürüm 90 gr. adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Zirve Antakya Dönerosmangazi, İzmir 4.1%602Lezzet dönerselcuk, Konya 3.6%50

En iyi Klasik Tavuk Döner Dürüm 90 gr. nerede?

İlçendeki en iyi Klasik Tavuk Döner Dürüm 90 gr. adreslerini karşılaştır.

İzmir · Bayraklı2 restoranİstanbul · Şişli2 restoranKonya · Akşehir1 restoranİzmir · Bornova1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Klasik Tavuk Döner Dürüm 90 gr. kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~190₺.

Türkiye'de en iyi Klasik Tavuk Döner Dürüm 90 gr. nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Zirve Antakya Döner (İzmir) öne çıkıyor.

Klasik Tavuk Döner Dürüm 90 gr. fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler