yebunu.com
ENYakınımda bul

Kıymalı Kaşarlı Mantarlı Pide

Şehrimde en iyisini bul →
244 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 350₺
Özet
Kıymalı Kaşarlı Mantarlı Pide, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 244 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 350₺. En uygun şehir Denizli (~295₺), en pahalı Ankara (~480₺).
Paylaş

Fiyat trendi

Son 2 ayda değişim yok gözlendi.

Haziran350₺
Temmuz350₺±%0
Aylık ulusal medyan — restoran başına en ucuz eşleşen porsiyon (son ay 184 restoran örneklemi).
Tüm yemeklerde zam takibi →

Şehre göre fiyat endeksi

Türkiye medyanı 350₺.

İzmir360₺
Aydın342₺
İstanbul400₺
Denizli295₺
Ankara480₺
Muğla298₺
Tekirdağ400₺

Türkiye'de en beğenilen Kıymalı Kaşarlı Mantarlı Pide adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Girgin Pidesirakapilar, Denizli 4.6%112Ba & Na Bafra & Nazilli Pidecisiistasyon, İstanbul 4.5%223Emek Pideatifbey, İzmir 4.4%404Perestan Pide, Selçukataturk, İzmir 4.4%05Kahramanlar Pide & Lahmacunfistiklik, Gaziantep 4.4%06Gören Pide, Merkezefendikaraman, Denizli 4.4%337Merkezefendi Taş Fırınmerkezefendi, İstanbul 4.3%398Bacım Mantı & Pidegazikent, İzmir 4.3%139Çağlayan Pidenergiz, İzmir 4.2%4010Onur Özen Pide Kebap Çorbacicek, İzmir 4.2%20

En iyi Kıymalı Kaşarlı Mantarlı Pide nerede?

İlçendeki en iyi Kıymalı Kaşarlı Mantarlı Pide adreslerini karşılaştır.

İzmir · Bayraklı42 restoranDenizli · Merkezefendi20 restoranAydın · İncirliova15 restoranİzmir · Karşıyaka14 restoranAydın · Efeler14 restoranİzmir · Balçova13 restoranİzmir · Bornova13 restoranİzmir · Karabağlar13 restoranİzmir · Menemen9 restoranİzmir · Buca7 restoranAnkara · Altındağ7 restoranİzmir · Selçuk7 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Kıymalı Kaşarlı Mantarlı Pide kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~350₺. En uygun şehir Denizli (~295₺), en pahalı Ankara (~480₺).

Türkiye'de en iyi Kıymalı Kaşarlı Mantarlı Pide nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Girgin Pide (Denizli) öne çıkıyor.

Kıymalı Kaşarlı Mantarlı Pide fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler