yebunu.com
ENYakınımda bul

Kıymalı Hinkal

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı
Özet
Kıymalı Hinkal, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Kıymalı Hinkal adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Yıldız Hinkal & Mantı & Cafesahil, Yalova 4.4%100

En iyi Kıymalı Hinkal nerede?

İlçendeki en iyi Kıymalı Hinkal adreslerini karşılaştır.

Yalova · Çiftlikköy1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Türkiye'de en iyi Kıymalı Hinkal nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Yıldız Hinkal & Mantı & Cafe (Yalova) öne çıkıyor.

Kıymalı Hinkal fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler