yebunu.com
ENYakınımda bul

Kıyma Kebap Dürüm (100 gr)

Şehrimde en iyisini bul →
5 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 600₺
Özet
Kıyma Kebap Dürüm (100 gr), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 5 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 600₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Kıyma Kebap Dürüm (100 gr) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Telmaşa Cookingkazimdirik, İzmir 4.4%75

En iyi Kıyma Kebap Dürüm (100 gr) nerede?

İlçendeki en iyi Kıyma Kebap Dürüm (100 gr) adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Kadıköy2 restoranGaziantep · Şahinbey1 restoranİstanbul · Ataşehir1 restoranİzmir · Bornova1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Kıyma Kebap Dürüm (100 gr) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~600₺.

Türkiye'de en iyi Kıyma Kebap Dürüm (100 gr) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Telmaşa Cooking (İzmir) öne çıkıyor.

Kıyma Kebap Dürüm (100 gr) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler