KitKat Krumbed Donut
Şehrimde en iyisini bul →11 restoran tarandı
Özet
KitKat Krumbed Donut, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 11 restoranda sunuluyor.
Paylaş
Türkiye'de en beğenilen KitKat Krumbed Donut adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
En iyi KitKat Krumbed Donut nerede?
İlçendeki en iyi KitKat Krumbed Donut adreslerini karşılaştır.
İstanbul · Bayrampaşa2 restoranİstanbul · Kadıköy2 restoranİstanbul · Gaziosmanpaşa1 restoranİstanbul · Esenyurt1 restoranİstanbul · Ümraniye1 restoranİstanbul · Beşiktaş1 restoranİstanbul · Ataşehir1 restoranİstanbul · Üsküdar1 restoranAnkara · Çankaya1 restoran
Sıkça sorulan sorular
Türkiye'de en iyi KitKat Krumbed Donut nerede?+
Yorum-bazlı lezzet analizinde Krispy Kreme (İstanbul) öne çıkıyor.
KitKat Krumbed Donut fiyatları nereden geliyor?+