Kiremitte Köfte Kaşarlı
Şehrimde en iyisini bul →98 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 500₺
Özet
Kiremitte Köfte Kaşarlı, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 98 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 500₺. En uygun şehir Aydın (~464₺), en pahalı İzmir (~500₺).
Paylaş
Fiyat trendi
Son 2 ayda −%16 indirim gözlendi.
Haziran594₺—
Temmuz500₺−%16
Aylık ulusal medyan — restoran başına en ucuz eşleşen porsiyon (son ay 90 restoran örneklemi).
Şehre göre fiyat endeksi
Türkiye medyanı 500₺.
Türkiye'de en beğenilen Kiremitte Köfte Kaşarlı adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
1Pamukkale Pide Kebap & Pizzametin oktay, İzmir★ 4.5%792Sevgi Pide Çorba Kebap Salonuyunus emre, İzmir★ 4.2%67
En iyi Kiremitte Köfte Kaşarlı nerede?
İlçendeki en iyi Kiremitte Köfte Kaşarlı adreslerini karşılaştır.
İzmir · Karşıyaka13 restoranİzmir · Karabağlar8 restoranİzmir · Bornova6 restoranİzmir · Bayraklı6 restoranİzmir · Konak5 restoranAydın · İncirliova5 restoranİzmir · Çiğli5 restoranİzmir · Ödemiş4 restoranİzmir · Narlıdere4 restoranİzmir · Gaziemir3 restoranİzmir · Balçova3 restoranAydın · Kuşadası3 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Kiremitte Köfte Kaşarlı kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~500₺. En uygun şehir Aydın (~464₺), en pahalı İzmir (~500₺).
Türkiye'de en iyi Kiremitte Köfte Kaşarlı nerede?+
Kiremitte Köfte Kaşarlı fiyatları nereden geliyor?+