yebunu.com
ENYakınımda bul

Kendi Waffle'ını Kendin Yap

Şehrimde en iyisini bul →
42 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 400₺
Özet
Kendi Waffle'ını Kendin Yap, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 42 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 400₺. En uygun şehir İzmir (~195₺), en pahalı Antalya (~503₺).
Paylaş

Şehre göre fiyat endeksi

Türkiye medyanı 400₺.

İstanbul350₺
Eskişehir400₺
Ankara495₺
İzmir195₺
Antalya503₺

Türkiye'de en beğenilen Kendi Waffle'ını Kendin Yap adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Karen Waffle & Kumpir, Odunpazarıvadisehir, Eskişehir 4.6%1002Serdivan Waffleyenibaglar, Eskişehir 4.5%853Tatlı Devri Wafflegorukle, Bursa 4.4%594Bambaşka WaffleKarabük 4.3%835Cheddars Tost & Waffle Cafekircami, Antalya 4.2%316Gençler Dondurma Kahve & Wafflesehit osman avci, Ankara 4.1%427My Wafflebahcelievler, Eskişehir 4.1%508Lokmacım Tatlı Kriziyenisehir, Kırıkkale 3.9%99Atom Kumpir & Wafflesoganlik yeni, İstanbul 3.9%1810Şekerleme Kumpir & Wafflehosnudiye, Eskişehir 3.6%18

En iyi Kendi Waffle'ını Kendin Yap nerede?

İlçendeki en iyi Kendi Waffle'ını Kendin Yap adreslerini karşılaştır.

Eskişehir · Tepebaşı7 restoranKırıkkale · Yahşihan3 restoranAntalya · Muratpaşa3 restoranAnkara · Etimesgut2 restoranİzmir · Karşıyaka2 restoranAnkara · Yenimahalle2 restoranMersin · Yenişehir2 restoranBursa · Nilüfer2 restoranİzmir · Konak2 restoranİstanbul · Bayrampaşa2 restoranAntalya · Kepez2 restoranİstanbul · Kartal1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Kendi Waffle'ını Kendin Yap kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~400₺. En uygun şehir İzmir (~195₺), en pahalı Antalya (~503₺).

Türkiye'de en iyi Kendi Waffle'ını Kendin Yap nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Karen Waffle & Kumpir, Odunpazarı (Eskişehir) öne çıkıyor.

Kendi Waffle'ını Kendin Yap fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler