Kebap Dürüm Menü 1
Şehrimde en iyisini bul →7 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 400₺
Özet
Kebap Dürüm Menü 1, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 7 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 400₺.
Paylaş
Türkiye'de en beğenilen Kebap Dürüm Menü 1 adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
1Dürümcü Ümit Ustapatlangic, Muğla★ 4.5%75244 Saray Kebap & Döner & Pide & Lahmacuncevizli, İstanbul★ 4.0%037/24 Kallavi Kebap & Döner & Pide & Lahmacuncevizli, İstanbul★ 3.8%25
En iyi Kebap Dürüm Menü 1 nerede?
İlçendeki en iyi Kebap Dürüm Menü 1 adreslerini karşılaştır.
Muğla · Fethiye2 restoranİstanbul · Kartal1 restoranAnkara · Yenimahalle1 restoranBursa · Osmangazi1 restoranİzmir · Konak1 restoranİstanbul · Pendik1 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Kebap Dürüm Menü 1 kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~400₺.
Türkiye'de en iyi Kebap Dürüm Menü 1 nerede?+
Kebap Dürüm Menü 1 fiyatları nereden geliyor?+