yebunu.com
ENYakınımda bul

Kebap Beyti

Şehrimde en iyisini bul →
15 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 690₺
Özet
Kebap Beyti, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 15 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 690₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Kebap Beyti adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1İzmir Aspavayali, İzmir 4.4%602Hatay Rıhtım Döner & DürümAnkara 3.5%20

En iyi Kebap Beyti nerede?

İlçendeki en iyi Kebap Beyti adreslerini karşılaştır.

Ankara · Etimesgut2 restoranAnkara · Çankaya2 restoranİzmir · Karşıyaka2 restoranAnkara · Sincan1 restoranAnkara · Pursaklar1 restoranMuğla · Fethiye1 restoranKocaeli · Gölcük1 restoranMuğla · Menteşe1 restoranİstanbul · Güngören1 restoranKocaeli · Çayırova1 restoranSakarya · Serdivan1 restoranİstanbul · Ataşehir1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Kebap Beyti kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~690₺.

Türkiye'de en iyi Kebap Beyti nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde İzmir Aspava (İzmir) öne çıkıyor.

Kebap Beyti fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler