yebunu.com
ENYakınımda bul

Katık Tavuk Döner Dürüm (70 gr.)

Şehrimde en iyisini bul →
2 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 130₺
Özet
Katık Tavuk Döner Dürüm (70 gr.), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 2 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 130₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Katık Tavuk Döner Dürüm (70 gr.) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Cadde Katık, Kartepeataevler, Kocaeli 4.3%100

En iyi Katık Tavuk Döner Dürüm (70 gr.) nerede?

İlçendeki en iyi Katık Tavuk Döner Dürüm (70 gr.) adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Bakırköy1 restoranKocaeli · Kartepe1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Katık Tavuk Döner Dürüm (70 gr.) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~130₺.

Türkiye'de en iyi Katık Tavuk Döner Dürüm (70 gr.) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Cadde Katık, Kartepe (Kocaeli) öne çıkıyor.

Katık Tavuk Döner Dürüm (70 gr.) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler