Kaşarlı Zurna Dürüm (70 cm)
Şehrimde en iyisini bul →56 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 271₺
Özet
Kaşarlı Zurna Dürüm (70 cm), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 56 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 271₺. En uygun şehir İstanbul (~260₺), en pahalı Kocaeli (~293₺).
Paylaş
Fiyat trendi
Son 2 ayda +%9 zam gözlendi.
Temmuz274₺—
Ağustos300₺+%9
Aylık ulusal medyan — restoran başına en ucuz eşleşen porsiyon (son ay 17 restoran örneklemi).
Şehre göre fiyat endeksi
Türkiye medyanı 271₺.
Türkiye'de en beğenilen Kaşarlı Zurna Dürüm (70 cm) adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
1Hatay Soslu Dürüm Evisoganlik yeni, İstanbul★ 4.5%352Yıldız Zurna Dürümosman gazi, Kocaeli★ 4.4%03Meydan Döner Zurna Dürümsafa, İstanbul★ 4.4%884Aykut Usta Zurna Dürümturgut reis, İstanbul★ 4.3%575Közde Hatay Dürümcüsügoztepe, İstanbul★ 4.2%506Ye Tat Zurna Dürümyenidogan, İstanbul★ 4.2%07Meydan Döner Zurna Dürümbattalgazi, İstanbul★ 4.0%418Aykut Usta Zurna Dürümmecidiye, İstanbul★ 4.0%139Tekin Bey Zurna Dürümfevzi cakmak, İstanbul★ 4.0%010Meydan Zurna Dürümnecip fazil, İstanbul★ 3.9%30
En iyi Kaşarlı Zurna Dürüm (70 cm) nerede?
İlçendeki en iyi Kaşarlı Zurna Dürüm (70 cm) adreslerini karşılaştır.
İstanbul · Sultanbeyli11 restoranİstanbul · Sancaktepe9 restoranİstanbul · Pendik8 restoranKocaeli · Darıca5 restoranİstanbul · Tuzla4 restoranİstanbul · Kartal3 restoranKocaeli · Gebze3 restoranKocaeli · Çayırova2 restoranİstanbul · Ataşehir2 restoranİstanbul · Gaziosmanpaşa2 restoranİstanbul · Kadıköy2 restoranİstanbul · Fatih1 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Kaşarlı Zurna Dürüm (70 cm) kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~271₺. En uygun şehir İstanbul (~260₺), en pahalı Kocaeli (~293₺).
Türkiye'de en iyi Kaşarlı Zurna Dürüm (70 cm) nerede?+
Kaşarlı Zurna Dürüm (70 cm) fiyatları nereden geliyor?+