yebunu.com
ENYakınımda bul

Kaşarlı Patatesli Sucuklu Kumru

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı
Özet
Kaşarlı Patatesli Sucuklu Kumru, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Kaşarlı Patatesli Sucuklu Kumru adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Gökkuşağı Fast Foodgunaydin, Balıkesir 4.2%85

En iyi Kaşarlı Patatesli Sucuklu Kumru nerede?

İlçendeki en iyi Kaşarlı Patatesli Sucuklu Kumru adreslerini karşılaştır.

Balıkesir · Bandırma1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Türkiye'de en iyi Kaşarlı Patatesli Sucuklu Kumru nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Gökkuşağı Fast Food (Balıkesir) öne çıkıyor.

Kaşarlı Patatesli Sucuklu Kumru fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler