yebunu.com
ENYakınımda bul

Karışık (Büyük Boy)

Şehrimde en iyisini bul →
142 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 475₺
Özet
Karışık (Büyük Boy), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 142 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 475₺. En uygun şehir Aydın (~350₺), en pahalı Bursa (~570₺).
Paylaş

Şehre göre fiyat endeksi

Türkiye medyanı 475₺.

İstanbul435₺
Eskişehir490₺
Antalya525₺
Ankara530₺
Bursa570₺
İzmir533₺
Aydın350₺

Türkiye'de en beğenilen Karışık (Büyük Boy) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Piccante Pizza, Kepezgunes, Antalya 4.7%542Pizza Sevenkartaltepe, İstanbul 4.7%563Pizza Papellarunguspasa, Bursa 4.5%384Amore Binbir Lezzetlernamik kemal, Çanakkale 4.4%1005Dodo Pizzacemalpasa, Adana 4.4%726New York Pizzamaltepe, Ankara 4.4%507Pizza Linarasfindikli, İstanbul 4.4%558Pizza My Heart, Pendikkurtkoy, İstanbul 4.3%679Pizza Loverkonuksever, Antalya 4.3%2010Paparoni Pizzaİstanbul 4.3%20

En iyi Karışık (Büyük Boy) nerede?

İlçendeki en iyi Karışık (Büyük Boy) adreslerini karşılaştır.

Eskişehir · Odunpazarı8 restoranAntalya · Muratpaşa8 restoranİstanbul · Çekmeköy5 restoranİstanbul · Ümraniye5 restoranAnkara · Etimesgut4 restoranAnkara · Çankaya4 restoranBursa · Yıldırım4 restoranKonya · Selçuklu4 restoranAdana · Çukurova4 restoranİstanbul · Pendik4 restoranİstanbul · Ataşehir4 restoranEskişehir · Tepebaşı3 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Karışık (Büyük Boy) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~475₺. En uygun şehir Aydın (~350₺), en pahalı Bursa (~570₺).

Türkiye'de en iyi Karışık (Büyük Boy) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Piccante Pizza, Kepez (Antalya) öne çıkıyor.

Karışık (Büyük Boy) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler