Kanat Porsiyon (200 gr.)
Şehrimde en iyisini bul →5 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 403₺
Özet
Kanat Porsiyon (200 gr.), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 5 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 403₺.
Paylaş
Türkiye'de en beğenilen Kanat Porsiyon (200 gr.) adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
En iyi Kanat Porsiyon (200 gr.) nerede?
İlçendeki en iyi Kanat Porsiyon (200 gr.) adreslerini karşılaştır.
İzmir · Karşıyaka1 restoranİstanbul · Fatih1 restoranİstanbul · Beyoğlu1 restoranKaraman · Merkez1 restoranMuğla · Menteşe1 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Kanat Porsiyon (200 gr.) kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~403₺.
Türkiye'de en iyi Kanat Porsiyon (200 gr.) nerede?+
Kanat Porsiyon (200 gr.) fiyatları nereden geliyor?+