yebunu.com
ENYakınımda bul

Kajun Baharatlı Kıtır Baget

Şehrimde en iyisini bul →
2 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 370₺
Özet
Kajun Baharatlı Kıtır Baget, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 2 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 370₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Kajun Baharatlı Kıtır Baget adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Bay Baget Sandwichkavaklidere, Ankara 4.5%50

En iyi Kajun Baharatlı Kıtır Baget nerede?

İlçendeki en iyi Kajun Baharatlı Kıtır Baget adreslerini karşılaştır.

Ankara · Çankaya2 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Kajun Baharatlı Kıtır Baget kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~370₺.

Türkiye'de en iyi Kajun Baharatlı Kıtır Baget nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Bay Baget Sandwich (Ankara) öne çıkıyor.

Kajun Baharatlı Kıtır Baget fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler