yebunu.com
ENYakınımda bul

İzmir Usulü Eritme Sandviç

Şehrimde en iyisini bul →
6 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 302₺
Özet
İzmir Usulü Eritme Sandviç, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 6 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 302₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen İzmir Usulü Eritme Sandviç adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Kumru LabAntalya 4.5%100

En iyi İzmir Usulü Eritme Sandviç nerede?

İlçendeki en iyi İzmir Usulü Eritme Sandviç adreslerini karşılaştır.

Antalya · Muratpaşa3 restoranAntalya · Döşemealtı1 restoranAntalya · Manavgat1 restoranAntalya · Konyaaltı1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon İzmir Usulü Eritme Sandviç kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~302₺.

Türkiye'de en iyi İzmir Usulü Eritme Sandviç nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Kumru Lab (Antalya) öne çıkıyor.

İzmir Usulü Eritme Sandviç fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler