yebunu.com
ENYakınımda bul

Izgara Patlıcanlı Çiğ Börek

Şehrimde en iyisini bul →
9 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 780₺
Özet
Izgara Patlıcanlı Çiğ Börek, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 9 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 780₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Izgara Patlıcanlı Çiğ Börek adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Bostanlı Çiğ Börekçim, Karşıyakabostanli, İzmir 4.3%42

En iyi Izgara Patlıcanlı Çiğ Börek nerede?

İlçendeki en iyi Izgara Patlıcanlı Çiğ Börek adreslerini karşılaştır.

İzmir · Karşıyaka9 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Izgara Patlıcanlı Çiğ Börek kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~780₺.

Türkiye'de en iyi Izgara Patlıcanlı Çiğ Börek nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Bostanlı Çiğ Börekçim, Karşıyaka (İzmir) öne çıkıyor.

Izgara Patlıcanlı Çiğ Börek fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler