yebunu.com
ENYakınımda bul

Izgara Çıtır (1 Kg)

Şehrimde en iyisini bul →
5 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 688₺
Özet
Izgara Çıtır (1 Kg), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 5 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 688₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Izgara Çıtır (1 Kg) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Samet Kilo İle Mangal & Tavuk & Köftezeyrek, İstanbul 4.3%212İsrafil Bey Piliç Çevirme, Güngörengunestepe, İstanbul 3.7%57

En iyi Izgara Çıtır (1 Kg) nerede?

İlçendeki en iyi Izgara Çıtır (1 Kg) adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Sultanbeyli3 restoranİstanbul · Fatih1 restoranİstanbul · Güngören1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Izgara Çıtır (1 Kg) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~688₺.

Türkiye'de en iyi Izgara Çıtır (1 Kg) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Samet Kilo İle Mangal & Tavuk & Köfte (İstanbul) öne çıkıyor.

Izgara Çıtır (1 Kg) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler