yebunu.com
ENYakınımda bul

Hatay Soslu Tavuk Dürüm (3adet)

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı
Özet
Hatay Soslu Tavuk Dürüm (3adet), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Hatay Soslu Tavuk Dürüm (3adet) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Dönercim Ankara Dönercisicamlik, Aydın 3.8%36

En iyi Hatay Soslu Tavuk Dürüm (3adet) nerede?

İlçendeki en iyi Hatay Soslu Tavuk Dürüm (3adet) adreslerini karşılaştır.

Aydın · Didim1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Türkiye'de en iyi Hatay Soslu Tavuk Dürüm (3adet) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Dönercim Ankara Dönercisi (Aydın) öne çıkıyor.

Hatay Soslu Tavuk Dürüm (3adet) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler