yebunu.com
ENYakınımda bul

Hamburg’ers Gurme Special Burger

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 530₺
Özet
Hamburg’ers Gurme Special Burger, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 530₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Hamburg’ers Gurme Special Burger adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Hamburg-er'saltinsehir, İstanbul 3.6%60

En iyi Hamburg’ers Gurme Special Burger nerede?

İlçendeki en iyi Hamburg’ers Gurme Special Burger adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Başakşehir1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Hamburg’ers Gurme Special Burger kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~530₺.

Türkiye'de en iyi Hamburg’ers Gurme Special Burger nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Hamburg-er's (İstanbul) öne çıkıyor.

Hamburg’ers Gurme Special Burger fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler