yebunu.com
ENYakınımda bul

Gobit Ekmek Arası Patso

Şehrimde en iyisini bul →
9 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 180₺
Özet
Gobit Ekmek Arası Patso, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 9 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 180₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Gobit Ekmek Arası Patso adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Çiftlik Dönerhasimiscan, Antalya 4.0%53

En iyi Gobit Ekmek Arası Patso nerede?

İlçendeki en iyi Gobit Ekmek Arası Patso adreslerini karşılaştır.

Adana · Çukurova6 restoranAydın · Didim1 restoranMuğla · Fethiye1 restoranAntalya · Muratpaşa1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Gobit Ekmek Arası Patso kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~180₺.

Türkiye'de en iyi Gobit Ekmek Arası Patso nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Çiftlik Döner (Antalya) öne çıkıyor.

Gobit Ekmek Arası Patso fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler