yebunu.com
ENYakınımda bul

Fıstıklı Cevizli Girit Ezme

Şehrimde en iyisini bul →
2 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 435₺
Özet
Fıstıklı Cevizli Girit Ezme, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 2 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 435₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Fıstıklı Cevizli Girit Ezme adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Le Mejnunbarbaros, İstanbul 4.5%71

En iyi Fıstıklı Cevizli Girit Ezme nerede?

İlçendeki en iyi Fıstıklı Cevizli Girit Ezme adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Ataşehir2 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Fıstıklı Cevizli Girit Ezme kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~435₺.

Türkiye'de en iyi Fıstıklı Cevizli Girit Ezme nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Le Mejnun (İstanbul) öne çıkıyor.

Fıstıklı Cevizli Girit Ezme fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler