yebunu.com
ENYakınımda bul

Fıstık Şöleni Ayd Waffle

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 505₺
Özet
Fıstık Şöleni Ayd Waffle, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 505₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Fıstık Şöleni Ayd Waffle adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Ayd Waffleİstanbul 4.5%78

En iyi Fıstık Şöleni Ayd Waffle nerede?

İlçendeki en iyi Fıstık Şöleni Ayd Waffle adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Beşiktaş1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Fıstık Şöleni Ayd Waffle kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~505₺.

Türkiye'de en iyi Fıstık Şöleni Ayd Waffle nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Ayd Waffle (İstanbul) öne çıkıyor.

Fıstık Şöleni Ayd Waffle fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler