Fırında Makarna
Şehrimde en iyisini bul →72 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 221₺
Özet
Fırında Makarna, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 72 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 221₺. En uygun şehir Antalya (~200₺), en pahalı İzmir (~218₺).
Paylaş
Şehre göre fiyat endeksi
Türkiye medyanı 221₺.
Türkiye'de en beğenilen Fırında Makarna adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
1İkram Evibostanli, İzmir★ 4.5%842Envai Karaköy Lokantası By Migrosİstanbul★ 4.3%303Envai Karaköy Lokantası By Migrossafa, İstanbul★ 4.0%404Envai Karaköy Lokantası By Migrosaltaycesme, İstanbul★ 4.0%405Hafız Lokantasıertugrul, İzmir★ 4.0%406Soframmerkez, Kocaeli★ 3.9%717Envai Karaköy Lokantası By Migros1 murat, Edirne★ 3.4%17
En iyi Fırında Makarna nerede?
İlçendeki en iyi Fırında Makarna adreslerini karşılaştır.
İzmir · Karşıyaka5 restoranAntalya · Alanya4 restoranİstanbul · Sarıyer3 restoranİstanbul · Kadıköy3 restoranİstanbul · Ataşehir3 restoranManisa · Soma2 restoranAdana · Seyhan2 restoranİstanbul · Beşiktaş2 restoranİstanbul · Kağıthane2 restoranİzmir · Bergama2 restoranİzmir · Konak2 restoranİstanbul · Bakırköy2 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Fırında Makarna kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~221₺. En uygun şehir Antalya (~200₺), en pahalı İzmir (~218₺).
Türkiye'de en iyi Fırında Makarna nerede?+
Fırında Makarna fiyatları nereden geliyor?+