yebunu.com
ENYakınımda bul

Fırın Lavaş Tavuk Dürüm

Şehrimde en iyisini bul →
1 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 185₺
Özet
Fırın Lavaş Tavuk Dürüm, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 1 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 185₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Fırın Lavaş Tavuk Dürüm adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Yeşim Döner Winstownmedya, Diyarbakır 3.1%13

En iyi Fırın Lavaş Tavuk Dürüm nerede?

İlçendeki en iyi Fırın Lavaş Tavuk Dürüm adreslerini karşılaştır.

Diyarbakır · Bağlar1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Fırın Lavaş Tavuk Dürüm kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~185₺.

Türkiye'de en iyi Fırın Lavaş Tavuk Dürüm nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Yeşim Döner Winstown (Diyarbakır) öne çıkıyor.

Fırın Lavaş Tavuk Dürüm fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler