yebunu.com
ENYakınımda bul

Fajita Soslu Tavuklu Penne

Şehrimde en iyisini bul →
5 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 349₺
Özet
Fajita Soslu Tavuklu Penne, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 5 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 349₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Fajita Soslu Tavuklu Penne adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Kovada Makarna, Tepebaşıeskibaglar, Eskişehir 4.4%672Makarnis Makarna & Mantıpinar, Adana 4.3%60

En iyi Fajita Soslu Tavuklu Penne nerede?

İlçendeki en iyi Fajita Soslu Tavuklu Penne adreslerini karşılaştır.

Eskişehir · Tepebaşı2 restoranAdana · Çukurova2 restoranAdana · Sarıçam1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Fajita Soslu Tavuklu Penne kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~349₺.

Türkiye'de en iyi Fajita Soslu Tavuklu Penne nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Kovada Makarna, Tepebaşı (Eskişehir) öne çıkıyor.

Fajita Soslu Tavuklu Penne fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler