Ezme (100 gr.)
Şehrimde en iyisini bul →65 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 100₺
Özet
Ezme (100 gr.), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 65 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 100₺. En uygun şehir Kocaeli (~90₺), en pahalı Muğla (~143₺).
Paylaş
Şehre göre fiyat endeksi
Türkiye medyanı 100₺.
Türkiye'de en beğenilen Ezme (100 gr.) adresleri
Yorum-bazlı lezzet analizine göre.
1Bu MezeAnkara★ 4.6%892Altı Üstü Meze & Şarküterikazimdirik, İzmir★ 4.5%553Gülo'nun Mezeleri, Bucaefeler, İzmir★ 4.5%634Serbele MezeKocaeli★ 4.5%925Ata Meze Eviturgut ozal, Ankara★ 4.5%566Serbele Mezeİstanbul★ 4.5%1007Site Kebap Housebahcelievler, İstanbul★ 4.2%5881991 Tarihi Ortaköy Kumpircisidegirmendere merkez, Kocaeli★ 4.2%139Meze Evimbuyukdere, Eskişehir★ 4.2%5010Dürümcü Ümit Ustaakarca, Muğla★ 4.1%43
En iyi Ezme (100 gr.) nerede?
İlçendeki en iyi Ezme (100 gr.) adreslerini karşılaştır.
Muğla · Fethiye5 restoranKocaeli · Kartepe4 restoranEskişehir · Tepebaşı4 restoranUşak · Merkez3 restoranİzmir · Bornova3 restoranÇorum · Merkez2 restoranKocaeli · Gölcük2 restoranİstanbul · Esenyurt2 restoranİstanbul · Kadıköy2 restoranAnkara · Yenimahalle2 restoranAntalya · Konyaaltı2 restoranDüzce · Merkez1 restoran
Sıkça sorulan sorular
Bir porsiyon Ezme (100 gr.) kaç para?+
Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~100₺. En uygun şehir Kocaeli (~90₺), en pahalı Muğla (~143₺).
Türkiye'de en iyi Ezme (100 gr.) nerede?+
Ezme (100 gr.) fiyatları nereden geliyor?+