yebunu.com
ENYakınımda bul

Ev Yapımı Mega Çiğ Köfte Dürüm

Şehrimde en iyisini bul →
2 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 248₺
Özet
Ev Yapımı Mega Çiğ Köfte Dürüm, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 2 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 248₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Ev Yapımı Mega Çiğ Köfte Dürüm adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Hadrian Çiğköfteetiler, Antalya 4.7%6926 Şubat Çiğ Köftem El YapımıAntalya 4.6%100

En iyi Ev Yapımı Mega Çiğ Köfte Dürüm nerede?

İlçendeki en iyi Ev Yapımı Mega Çiğ Köfte Dürüm adreslerini karşılaştır.

Antalya · Muratpaşa2 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Ev Yapımı Mega Çiğ Köfte Dürüm kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~248₺.

Türkiye'de en iyi Ev Yapımı Mega Çiğ Köfte Dürüm nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Hadrian Çiğköfte (Antalya) öne çıkıyor.

Ev Yapımı Mega Çiğ Köfte Dürüm fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler