yebunu.com
ENYakınımda bul

Ev Yapımı Kıymalı Bohça Mantı

Şehrimde en iyisini bul →
2 restoran tarandı
Özet
Ev Yapımı Kıymalı Bohça Mantı, Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 2 restoranda sunuluyor.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Ev Yapımı Kıymalı Bohça Mantı adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Yağmur Gözlemeturgut reis, İstanbul 4.4%332Yağmur Gözlemeturgut reis, İstanbul 4.4%33

En iyi Ev Yapımı Kıymalı Bohça Mantı nerede?

İlçendeki en iyi Ev Yapımı Kıymalı Bohça Mantı adreslerini karşılaştır.

İstanbul · Bağcılar1 restoranİstanbul · Esenler1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Türkiye'de en iyi Ev Yapımı Kıymalı Bohça Mantı nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Yağmur Gözleme (İstanbul) öne çıkıyor.

Ev Yapımı Kıymalı Bohça Mantı fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler