yebunu.com
ENYakınımda bul

Ev Yapımı Çiğ Köfte (500 gr.)

Şehrimde en iyisini bul →
24 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 397₺
Özet
Ev Yapımı Çiğ Köfte (500 gr.), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 24 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 397₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Ev Yapımı Çiğ Köfte (500 gr.) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Hadrian Çiğköfteetiler, Antalya 4.8%552Babacan Yeni Nesil Çiğköftesaray cumhuriyet, Ankara 4.7%7336 Şubat Çiğ Köftem El YapımıAntalya 4.5%1004Egeden Çiğ Köfteİzmir 3.6%29

En iyi Ev Yapımı Çiğ Köfte (500 gr.) nerede?

İlçendeki en iyi Ev Yapımı Çiğ Köfte (500 gr.) adreslerini karşılaştır.

İzmir · Karşıyaka3 restoranİzmir · Bornova3 restoranAntalya · Muratpaşa2 restoranİzmir · Karabağlar2 restoranAnkara · Pursaklar2 restoranBursa · Yıldırım1 restoranİzmir · Balçova1 restoranBursa · Osmangazi1 restoranEskişehir · Odunpazarı1 restoranAksaray · Merkez1 restoranMuğla · Dalaman1 restoranİzmir · Menemen1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Ev Yapımı Çiğ Köfte (500 gr.) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~397₺.

Türkiye'de en iyi Ev Yapımı Çiğ Köfte (500 gr.) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Hadrian Çiğköfte (Antalya) öne çıkıyor.

Ev Yapımı Çiğ Köfte (500 gr.) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler