yebunu.com
ENYakınımda bul

Etsiz Çiğ Köfte Dürüm ( 125 G )

Şehrimde en iyisini bul →
4 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 130₺
Özet
Etsiz Çiğ Köfte Dürüm ( 125 G ), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 4 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 130₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Etsiz Çiğ Köfte Dürüm ( 125 G ) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Çiğköfte Dünyasıanadolu, Adana 4.4%332Çiğköfte Dünyasıanadolu, Adana 4.4%33

En iyi Etsiz Çiğ Köfte Dürüm ( 125 G ) nerede?

İlçendeki en iyi Etsiz Çiğ Köfte Dürüm ( 125 G ) adreslerini karşılaştır.

Adana · Yüreğir3 restoranAdana · Çukurova1 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Etsiz Çiğ Köfte Dürüm ( 125 G ) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~130₺.

Türkiye'de en iyi Etsiz Çiğ Köfte Dürüm ( 125 G ) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Çiğköfte Dünyası (Adana) öne çıkıyor.

Etsiz Çiğ Köfte Dürüm ( 125 G ) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler