yebunu.com
ENYakınımda bul

Ekler (Adet) (40 gr.)

Şehrimde en iyisini bul →
4 restoran tarandı·Türkiye geneli medyan 71₺
Özet
Ekler (Adet) (40 gr.), Türkiye genelinde gözlemlediğimiz 4 restoranda sunuluyor. Porsiyon medyanı 71₺.
Paylaş

Türkiye'de en beğenilen Ekler (Adet) (40 gr.) adresleri

Yorum-bazlı lezzet analizine göre.

1Nergiz Pastanelerikooperatifler, Diyarbakır 3.8%152Nergiz Pastanelerihuzurevleri, Diyarbakır 3.5%0

En iyi Ekler (Adet) (40 gr.) nerede?

İlçendeki en iyi Ekler (Adet) (40 gr.) adreslerini karşılaştır.

Diyarbakır · Yenişehir2 restoranDiyarbakır · Bağlar2 restoran

Sıkça sorulan sorular

Bir porsiyon Ekler (Adet) (40 gr.) kaç para?+

Gözlemlediğimiz uygulamalarda Türkiye geneli medyan ~71₺.

Türkiye'de en iyi Ekler (Adet) (40 gr.) nerede?+

Yorum-bazlı lezzet analizinde Nergiz Pastaneleri (Diyarbakır) öne çıkıyor.

Ekler (Adet) (40 gr.) fiyatları nereden geliyor?+

Yemeksepeti, Getir, Trendyol GO ve Migros menülerini günlük tarayıp porsiyon fiyatlarını topluyoruz; lezzet sıralaması platform yorumlarındaki yemek-bazlı beğenilere dayanır.

Popüler bölgeler